Наступна новина > < Попередня новина

Виїздна колегія Хмельницького обласного управління лісового і мисливського господарства на базі "Старокостянтинівське лісове господарство"
11.12.2019 16:06 - давність новини: 1 р.

На базі державного підприємства «Старокостянтинівське лісове господарство»  сьогодні, 11 грудня, відбулася виїздна колегія Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства з питань ведення лісового господарства.  У її роботі взяли участь директор та головний лісничий ДП «Проскурівський лісгосп». Також на нараді були присутні представники з заводу «Красилівагромаш», які презентувати виготовлений ними на замовлення лісівників  мульчер, що працює на базі трактора МТЗ-82.

Відкриваючи нараду, начальник управління П.С. Пешко заначив, що застосування мульчера на підприємствах сприятиме підвищенню продуктивності і ефективності роботи, зменшенню обсягів ручної праці. Вивільнені працівники займатимуться одним із пріоритетних напрямків, а саме розвитком побічного користування.

Потім директор Старокостянтинівського лісгоспу Ю.Д. Грачук ознайомив учасників заходу з основними напрямками роботи підприємства. Присутні переглянули відеоролик про роботу мульчера. А згодом безпосередньо в лісі побачили його роботу.

У програмі наради також знайомство з виробничою діяльністю лісокомплексу, вивчення досвіду проведення санітарно-вибіркових рубок, роботи кущорізом, огляд лісових культур різних років створення.