Наступна новина > < Попередня новина

Участь у виставці «Агро-Поділля-2019»
09.09.2019 16:22 - давність новини: 330 дн.

   7 вересня в Хмельницькому торгово-сервісному центрі «Поділля» відбулася ХХХІІ обласна виставка-ярмарок «Агро-Поділля-2019». У виставці взяли участь аграрії всіх районів Хмельницької області: заклади профтехосвіти, приватні підприємства, акціонерні товариства і звісно державні підприємства Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства. Всі підприємства продемонстрували кращі зразки своєї продукції. 

  Лісові господарства Хмельниччини, як і торік, представили на виставці найбільшу як за розміром, так і за товарним наповненням експозицію. Подивитися було на що: демонструвалося понад сто видів і форм декоративних рослин, різноманітні товари народного споживання, ягоди, фрукти, гриби, фірмові чаї з лісових рослин та інше. Такий широкий асортимент став можливим завдяки тому, що підприємства обласного управління лісового та мисливського господарства два роки наполегливо реалізовують програму стратегічних напрямків розвитку лісового господарства Хмельниччини, яке сьогодні є одним з передових у лісовій галузі держави.

  Ярмаркували і працівники ДП «Проскурівський лісгосп», які на чолі з директором Бурковським В.І. представили свою власну продукцію побічного користування: віники банні, мітли, дрова для мангалу, тріску для копчення, та різноманітні подарункові набори.

  Експозиції лісівників на виставці відвідали Голова обласної ради Михайло Загородний, та Т.в.о. голови ОДА Володимир Кальніченко, вони дали високу оцінку роботі лісівників області які вміють добре працювати і їм є що показати на цій виставці, гарне враження від побаченого на виставці і у інших відвідувачів.