< Попередня новина

Тісна співпраця дає плоди
31.08.2020 10:47 - давність новини: 22 дн.

Ліс привабливий за будь-якої пори, а в теплі місяці року багато хто із нас шукає на природі усамітнення та відпочинку. Хочеться заховатися подалі від гамірного міста та повсякденних проблем. Коли з’являються такі думки, потрібно негайно їхати чи йти до лісу, бо він і лікує, і надихає, і дарує енергію.

За ініціативи голови Чорноострівської громади Дзіся Михайла Семеновича та керівництва ДП «Проскурівське лісове господарство»вирішили створити місце відпочинку для задоволення рекреаційних цілий населення. Тому на території Хмельницького лісництва за межами населеного пункту Чорний Острів облаштовується новий рекреаційний пункт. Тут буде ошатна альтанка, що створюватимевідчуття затишку та комфорту, місця для приготування їжі на багатті, столи із зручними лавами, місця для збору сміття. Це буде другий рекреаційний пункт на території лісництва.

Для облаштування комфортного відпочинку гостей лісу трудяться лісівники. Вони власними руками майструють рекреаційні пункти, слідкують за їх станом, підтримують там чистоту.

Завдяки облаштуванню рекреаційної зони буде зменшено негативний вплив від неконтрольованого відвідування території лісу та її засмічення, організовано потік відпочиваючих виключно в облаштованих та відведених для цього місцях, підвищено рівень інформативності відвідувачів щодо правил поведінки в лісі, місць можливого відпочинку та його умов.

У лісництві переконані, що такі місця відпочинку сприяють захисту лісу від забруднення та пожеж.

Взагалі співпраця підприємства з жителями Чорноострівської ОТГ є постійною. Це і спільне садіння лісу і прибирання лісових масивів від засміченості побутовими відходами. 

Проскурівське лісове господарство ласкаво запрошує гостей відвідувати місця відпочинку створені нами. Особливе прохання до відвідувачів дотримуватись чистоти та охайності. Бережімо природу і красу лісу!