Наступна новина > < Попередня новина

На завершенні підготовка до весняних лісокультурних робіт та початку пожежонебезпечного періоду
01.03.2021 14:31 - давність новини: 44 дн.

Сьогодні, 1 березня, у ДП «Проскурівське лісове господарство» відбулася нарада, на якій було розглянуто ряд питань.  Основні питання розгляду стосувалися  результатів перевірки  діяльності підприємства Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області  та Управлінням держпраці у Хмельницькій області.  Крім того, було розглянуто також питання підготовки до весняної лісокультурної компанії та пожежо-небезпечного періоду. 

На нараді виступали головний лісничий, Віталій ГАВРИЛЮК, та головний інженер, Олександр КОСТЮК, які звернули увагу працівників лісгоспу на певні недоліки, які були допущенні та виявлені в ході вище згаданих перевірок та зобов’язали керівників підрозділів в найкоротші терміни їх усунути та забезпечити  недопущення в подальшій роботі.

 Директор підприємства, Вадим БУРКОВСЬКИЙ, звернув увагу на наближення пожежо-небезпечного періоду і активізації структурних підрозділів та  державної лісової охорони до запобігання, вчасного виявлення і реагування  на випадки пожежі поблизу лісового фонду підприємства та зменшення імовірності виникнення пожеж у лісовому фонді. 

Після цього, директор, головний лісничий, головний інженер та керівники структурних підрозділів  відвідали ділянку санітарно-вибіркової рубки у кв. 45 вид. 19 Хмельницького лісництва, де оглянули  якість розроблення лісосіки. Потім відвідали рубку освітлення у кв. 3 вид. 15 Волочиського лісництва, на якій директор наголосив на необхідності і терміновості проведення освітлення на всіх ділянках лісових культур, що цього потребують. Далі делегація переїхала у Старокостянтинівське лісництво, де були оглянуті лісові культури у кв. 15 вид. 4, та санітарно-вибіркова рубка у кв. 20 вид. 11.

На завершення наради директором були вказані недоліки у роботі та терміни їх усунення, а також складені плани роботи на поточний місяць.