< Попередня новина

Провели на заслужений відпочинок
06.01.2021 13:45 - давність новини: 13 дн.

Днями на заслужений відпочинок працівники Проскурівського лісгоспу провели мисливствознавця Лемішевського Анатолія Васильовича, трудовий шлях якого налічує більше 57 років.

Випускник Камянець-Подільського сільгосптехнікуму розпочав свій трудовий шлях у 1963 році веттехніком в Селентиському радгоспі. 

Свій шлях у професію мисливствознавця Анатолій Лемішевський  розпочав у 1997 році  мисливствознавцем  Хмельницького держлісгоспу, згодом був переведений на посаду мисливствознавця Державного лісогосподарського об’єднання «Хмельницькліс».  Далі лісова стежина у 2004 році завела у ДП «Хмельницьке ЛМГ», звідки у 2006 році був переведений у ДП «Ізяславське ЛГ».  З січня 2019 року впродовж двох років Анатолій Васильович  обіймав посаду мисливствознавця у ДП «Проскурівське ЛГ».

І скрізь, де б не трудився, яку б посаду не обіймав, Анатолій Васильович завжди виявляв сумлінність та самовідданість у праці, організаторські здібності, акуратність й ретельність в роботі.
Щирі слова подяки пролунали для нашого колеги від заступника начальника  відділу лісового та мисливського господарства – головного мисливствознавеця Хмельницького обласного управління, Красова Віталія Миколайовича, який вручив майбутньому пенсіонеру Почесну грамоту Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства за багаторічну сумлінну працю у лісовому господарстві, вагомий внесок у розвиток мисливського господарства Хмельниччини. Окрім того, директор підприємства Бурковський Вадим Ігорович вручив мисливцезнавцю цінний подарунок на пам'ять про колектив Проскурівського лісгоспу. 

Шановний Анатолій Васильович, в першу чергу хочемо сказати Вам  спасибі, за Вашу багаторічну сумлінну працю! Довгих років життя, міцного здоров’я Вам і Вашим близьким. Усіляких земних гараздів, радості та Божого благословення.  Пам’ятайте, що Ви завжди залишаєтесь частиною трудового колективу та наставником молодим працівникам.