Наступна новина > < Попередня новина

Проведено роботи по лісовпорядкуванню
03.08.2020 12:52 - давність новини: 50 дн.

У Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася перша лісовпорядна нарада, на якій обговорено питання, пов’язані з проведенням польових лісовпорядних робіт при базовому лісовпорядкуванні державних лісогосподарських підприємств, у тому числі земельні, екологічні та соціально-економічні проблемні питання лісової галузі в різних регіонах нашої області.

З 18 червня 2020 року на ДП «Проскурівське лісове господарство» розпочалися польові роботи з базового лісовпорядкування за участю представників ВО «Укрдержліспроект» в.о. начальника партії – провідного інженера-таксатора Качуряка А.П. та інженера-таксатора І категорії Щирського Ю.Ф.

У матеріалах лісовпорядкування дається якісна і кількісна характеристика кожної лісової ділянки, комплексна оцінка ведення лісового господарства, що є основою для розроблення на засадах сталого розвитку проекту організації та розвитку лісового господарства відповідного об’єкта лісовпорядкування.

У проекті організації та розвитку лісового господарства визначаються і обґрунтовуються основні напрями організації і розвитку лісового господарства об’єкта лісовпорядкування з урахуванням стану та перспектив економічного і соціального розвитку регіону.