Наступна новина > < Попередня новина

Осіннє садіння лісу
22.11.2019 09:20 - давність новини: 237 дн.

 

У ДП «Прокурівський лісгосп» в розпалі осіннє садіння лісових культур. Активно створюються лісові культури і в Хмельницькому і у Волочиському і у Старокостянтинівському лісництвах.

У нашому лісгоспі була проведена  інвентаризація лісових культур, під час якої було визначено стан лісових культур, їх якісні та кількісні показники а також ділянки культур, які потребують доповнення.

Лісівники підприємства до цього підготувалися завчасно.  При садінні та доповненні  лісових культур планують використати як садивний матеріал сіянці із відкритою і закритою кореневими системами.

Перед початком осінньої лісокультурної кампанії проводиться підготовка грунту, як для осіннього садіння, так і під лісові культури, що будуть створені навесні.

Посадковий матеріал для лісовідновлення придбано у ДП «Славутський лісгосп». Закуплено 3 000 сіянців сосни звичайної, 3 900 – модрини європейської, 28 100 – дуба звичайного, 17 580 – дуба червоного та 1 400- горіха.

Сьогодні у Хмельницкому лісництві посаджено близько 4 000 шт саджанців дуба звичайного на площі 1,1 га. До такої благородної праці, як садіння лісу крім працівників лісового господарста радо приєднались і  жителі громади