Наступна новина > < Попередня новина

Лісовою охороною Проскурівського лісгоспу зупинено спробу крадіжки деревини.
22.08.2019 15:18 - давність новини: 284 дн.

Днями працівниками державної лісової охорони Проскурівського держлісгоспу під час проведення рейду виявлено незаконну порубку лісу у кварталі 37 Хмельницького лісництва.

  До приїзду державної лісової охорони браконьєрами було зрізано 11 сухостійних дерев породи ясен загальною кубомасою 16 кбм.

    Працівники держлісгоспу разом з представниками поліції оперативно оточили місце події, на якому "чорні лісоруби" вже почали завантажувати незаконно зрізану деревину на автомобіль.                                          

   Складено матеріали стосовно незаконної рубки та передано їх для проведення розслідування  в Хмельницьке районне відділення поліції. Розмір завданої шкоди розрахований на підставі постанови КМУ № 665 від 24.07.2008 р. складає 81 тис.грн.

  Лісівники державного підприємства «Проскурівське лісове господарство» закликають усіх людей бути свідомими громадянами, не нищити ліси та не скоювати злочинів. Памятайте, що згідно статті 246 Кримінального кодексу України передбачена кримінальна відповідальність не тільки тим браконьєрам, які незаконно зрубали дерево, а й тим, хто його перевозив, зберігав чи продавав.

     Повідомляємо, що  в ДП «Проскурівське лісове господарство» весь рік йде реалізація дров паливних в круглому вигляді для населення, зокрема, пунктами реалізації є структурні підрозділи підприємства – лісництва: Хмельницьке, Старокостянтинівське, Волочиське.

За інформацією з приводу придбання дров телефонуйте за номером телефону: (0382) 77 78 09.