Наступна новина > < Попередня новина

Голова Волочиської районної ради привітав колектив лісгоспу з професійним святом!
13.09.2019 15:02 - давність новини: 262 дн.

    Першими золотими барвами, щедрими дарами родючої української землі уквітчала осінь  традиційне професійне свято – День працівника лісу.

    Це свято всіх людей, хто з чистими помислами приходить працювати до лісу, людей, відданих своїй професії та рідній природі!

   Лісівники – люди, що працюють за покликом серця! Це професіонали, які в складних, екстремальних умовах зберігають і примножують лісові багатства України, невтомною працею створюють десятки тисяч гектарів нових лісів, мужньо протистоять лісовим пожежам і повеням, захищають лісові угіддя від шкідників та браконьєрів.

 

   13 вересня, напередодні свята, голова Волочиської районної ради Пазюк Сергій Миколайович привітав працівників  Проскурівського лісгоспу  із професійним святом – Днем працівника лісу.

   У вітальному слові Сергій Пазюк подякував колективу ДП "Проскурівське лісове господарство" на чолі із директором – Бурковським Вадимом Ігоровичем за роботу, яку вони здійснюють для збереження зелених багатств району, також наголосив що підприємство є одним із  бюджетоутворюючих підприємств краю та завжди долучається до реалізації проектів спрямованих на соціально-економічний розвиток. Тому з боку влади він пообіцяв максимальну підтримку та сприяння розвитку підприємства.

  -Цей день звертає увагу всіх людей на необхідність турботи про лісові насадження, про неприпустимість їх масової вирубки та засмічення, адже ліс – це неоціненне багатство країни, витвір природи і людської праці, що має важливе економічне і екологічне значення -зазначив у своєму виступі Сергій Пазюк.

   Кращих працівників підприємства було нагороджено подяками та почесними грамотами.

 

 Також до привітань та вручень відзнак приєднались представник благодійного фонду народного депутата С.Лабазюка « Ми поруч» В. Ряба, начальник організаційного відділу міської ради О.Петлюк., голова постійної комісії районної ради, заступник директора Наркевицького цукрового заводу І. Грищук.