Наступна новина > < Попередня новина

Догляд за лісовими культурами.
18.07.2019 14:09 - давність новини: 147 дн.

 

     Догляд за лісовими культурами для лісівників є одним з найважливіших завдань.

 

   Не бережеш паростки – не побачиш й дерева, каже народна мудрість. Впроваджують цю істину в життя і лісівники Хмельниччини, приділяючи молодим насадженням пильну увагу та догляд. Тому проводять цілий комплекс агротехнічних заходів, спрямованих на поліпшення умов приживлюваності й росту лісових порід.

   Основна мета доглядів за лісовими культурами – створення сприятливих умов для росту основних лісоутворюючих порід, скорочення строків зімкнення й переведення в покриту лісом площу, покращення водного та температурного режиму, усунення негативного впливу трав’янистої рослинності та другорядних порід.

    ДП" Проскурівський лісгосп" дотримується суворих вимог за проведенням доглядів, як ручних, так і механізованих. Заплановано на І півріччя на землях держлісфонду провести догляд за лісовими культурами на площі 95 га. План виконано на 102%, тобто фактично зроблено доглядів на площі 97 га.

   Протягом останніх років на підприємстві максимально відходять від ручних доглядів, головними недоліками яких є висока затратність та повільні темпи робіт. На всіх ділянках, де це можливо, здійснюють механізовані догляди за допомогою тракторів з сучасними культиваторами та мотокущорізів.