Наступна новина > < Попередня новина

Бережіть ліс, приберіть сміття!
09.07.2020 13:48 - давність новини: 26 дн.

Забруднення лісів – проблема, з якою лісівникам боротися стає дедалі важче. Незважаючи на неодноразові звернення працівників державної лісової охорони про неприпустимість засмічення лісових масивів побутовими відходами, мешканці прилеглих населених пунктів продовжують вивозити сміття та всілякий непотріб у лісові масиви, полезахисні лісові смуги.

Так, на днях на території Волочиського лісництва  поблизу села Яхнівці власними силами державної лісової охорони державного підприємства «Проскурівське лісове господарство»  було проведено прибирання лісових масивів від несанкціонованих сміттєзвалищ. Тож, озброївшись пакетами для сміття, рукавичками та іншим інвентарем для прибирання, лісівники кілька годин активно прибирали лісові масиви та узбіччя доріг від побутових відходів.  

 То ж всі лісівники нашого підприємства нагадують, що поважне, бережливе ставлення до природи – одне з правил поведінки цивілізованої і культурної людини. Пам’ятайте, що прогулюючись в лісі, збираючи тут гриби і ягоди,  ви знаходитеся в гостях у матінки природи.  Сміття викидайте тільки в спеціально облаштовані для цього місця, або забирайте з собою. Цініть працю лісівників, які всіляко намагаються сприяти приємному відпочинку у лісі.